Hakkımda

Kimdir Seyit Ali Doğan?

 

1998 Yılında Kayseri’de dünyaya geldim. Kocasinan ilçesinde hayata selam cnm dediğim zaman yaklaşık 1 ay kadar küvöz de kaldım. Sonrasında hastahaneye bir tomar para verip dünyaya açılan kapıdan (acil kapısı) çıkarttılar beni.

Eğitim

 2007 yılında İstanbulda yaşadığımız dönemlerde eğitimimi Ümraniye 75. Yıl İ.Ö.O da sürdürüyordum fakat babamın ani tayin olma kararı ile Kayseriye taşındık, burada Mehmet Ali Bakkaloğlu İ.Ö.O, Şht. Jndr. Er Ferhat Doğan İ.Ö.O ve Mustafa Özdal İ.Ö.O’da İlköğretim eğitimimi tamamladım. Şuan Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi. Anadolu Teknik Bilişim Bölümünde eğitimimi sürdürüyorum.

Hobilerim

Bungee Jumping, beyzbol gibi hobilerim tabii yok, zaten yapacak yer yok. Fotoğraf çekmek, tek hobim arasında diyebilirim. Neden spoilera hobilerim yazdım onuda anlamış değilim gerçi.

Yaptıklarım

İyi hatırlıyorum 10 yaşımda .tr.gg uzantılı bir site açmıştım halende durur. O yaşta belliydi buraya geleceğim sanki, çok çocuksu gelebilir ama bir aralar hack’e bile merak salmıştım (aman aman uzak durun) bu anıma kadar araştırdım, deneme yanılma yaptım buraya geldim ve durmayacağım da. Şuan önemli bir derneğin hosting, domain sponsorluğunu yapmakla birlikte birtakım eğitim, teknoloji sitelerine geliştiricilik yapıyorum. Ek olarak da program analizleri, VB.Net kodlamalarına başladım.