İnternet

2017 Yılının En İyi 5 Virüs Programı

2017 antivirus programı

2017 yılının en iyi 5 virüs programı hangileri  size anlatmaya çalışacağım. Gelişen internet dünyası ve teknoloji sayesinde artık hepimiz işimizi bilgisayar üzerinden görebilmekteyiz. Faydalarının yanı sıra tehlikeleri de içerisinde barındıran internet alemi siber saldırılarla gündeme gelmesi canımızı çok sıktı. Siber saldırılar sonucu hackerlar bireylerin bilgisayarlarına virüs göndermekte ve onlara ait bilgileri ele geçirebilmekte veya virüs giren bilgisayar aşırı yavaşlamakta ve performansı düşmektedir. Bu açıdan bilgisayarınızın güvenliği adına 2017 yılındaki en iyi virüs programlarını size tanıtmaya çalışacağım.

2017 antivirus programları

2017 antivirus programları

McAfee Anti Virüs Plus

Bilgisayar ya da telefon olduğu fark etmeksizin bütün işletim sistemlerine uyumlu program geliştiren bu virüs programı sayesinde cihazların tam koruma altına alınmaktadır. Virüs bilgisayara girmeden onu temizleyen ve uyarı veren özelliği sayesinde oldukça kullanışlı olan bu program cüzi ücretiyle de oldukça dikkat çekmektedir.

Avast Free Anti Virüs

Bilgisayarınızdaki verileri maksimum koruma seçeneğiyle koruma altına alan ve virüsleri temizleme özelliğine sahip olan Avast Antivirüs uygulaması sayesinde siber tehditlerden korunabileceksiniz. Hızlı tarama özelliği sayesinde cihazınızdaki virüsleri hemen tespit etmekte ve onları kaldırabilmektedir.

Norton Security Standard

Virüs programları arasında köklü bir geçmişe sahip olan Norton kullanıcılarına sunduğu hizmet sayesinde bu köklü geçmişte her daim popüler olagelmiştir. Farklı kullanım tarzlarına göre uygulanan fiyatlandırma sayesinde oldukça adil bir ücretlendirme sağlayan bu program sayesinde virüslerden korunabileceksiniz.

BullGuard Anti Virüs

Sadece Windows ile değil diğer tüm işletim sistemleriyle uyumlu bir biçimde çalışan bu anti virüs programı kullanıcılarına kolay arayüzü sayesinde oldukça kullanışlı bir kullanım vaat etmektedir. Diğer anti virüs programlarına göre daha ucuz olması da bu programı bir adım öne taşımaktadır.

Bitdefender Anti Virüs Plus 2017

Dünya üzerindeki 500 milyon kullanıcısında aldığı verilerle yeni müşterilerine maksimum koruma vaadi sunan bu program sayesinde cihazınız virüslerden maksimum korunmaktadır. Sürekli geliştirilen içeriği sayesinde bu uygulama güncelliğini sürekli koruyabilmektedir.

Yazar Hakkında

Seyit Ali DOĞAN

98 yılında Kayseri’de doğdum ve halen Kayseri’de yaşamaktayım. Lise eğitimime Bilgisayar Programcılığı sürdürerek devam ediyorum.

Yorum yap