Mobil

2017 Yılının En İyi Selfie Uygulamaları

YouCam Perfect 2017

Sosyal medyanın hayatımızın her anında yanımızda olduğu şu dönemlerde en popüler akımlardan biride telefonun ön kamerası ile çekilen fotoğraflardır. Selfie adı verilen bu yöntemle çekilen fotoğraflar sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Telefonların işletim sistemlerine göre farklı türlerde Selfie uygulamalarına rastlamak mümkündür.Bu yazımızda 2017 yılında en iyi Selfie çeken uygulamalara göz atacağız;

Sweet Selfie – Candy New Name

2017’ nin en iyi Selfie uygulamalarından biri olan bu uygulama 100’den fazla filtre seçeneğiyle ön plana çıkmaktadır. Uygulamanın olumlu yanlarından biriside kullanımının kolay olmasıdır. Sweet Selfie – Candy New Name içerisinde barındırdığı filtreler ve emolojiler sayesinde resmi paylaşırken ekstra bir düzenleme yapmanıza gerek kalmaz.

2017 selfi uygulama

2017 selfi uygulama

Retrica

Android ve iOS işletim sistemleri için en çok indirilen Selfie uygulamalarının başında gelen Retrica sayesinde resimleri düzenlemek oldukça kolaydır. Ayrıca kullanıcılar tarafından en fazla olumlu geri dönüş yapılan uygulama olan Retrica birçok Selfie özelliğini de içerisinde barındırmaktadır.

Candy Camera

Selfie çektikten sonra içerisindeki birçok özellik sayesinde fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz bir diğer uygulamadır. Fotoğraflara yazı ekleyebilme özelliği sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Candy Camera uygulaması en iyi Selfie çeken uygulamalar arasındadır.

candy camera selfi

candy camera selfi

 

YouCam Perfect

YouCam Perfect uygulaması ile birlikte hem Selfie çekebilir hem de diğer fotoğraflarınıza efektler uygulayabilirsiniz. Bu uygulamanın en iyi yanlarından birisi efekt sayısının fazlalığıdır. Diğer uygulamalardan fazla sayıda efekti içerisinde barındırmaktadır. Bu uygulama sayesinde Selfie çekimlerini daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Seyit Ali DOĞAN

98 yılında Kayseri'de doğdum ve halen Kayseri'de yaşamaktayım. Lise eğitimime Bilgisayar Programcılığı sürdürerek devam ediyorum.

Yorum yap