Kişisel Yazılar

Birkaç Gün Sonra Açığa Çıkan Yazı

Delilik edip yazmak geldi buna da karşı çıkmamak gerekir, her şeyi akışına bırakmak gibi. Kendi kendime dert çıkartmaya başladığım şu günlerde, aslında hayatımın en mutlu yaşanması en dolu günlerimde hafiften birikmişlik var gibi. Bu birikmişlik ne onuda bilmiyorum desem yeridir. Aslında birkaç kelimeden sonra parmaklarda geriye çekiyor kendini, yazmak istesem de, beynimde kurguladıklarımı dökmek istesem de yapamıyorum sanki, istesem de kelimesinden sonra duraksadığımı da belirtmeden edemeyeceğim.

Hayatımın en mutlu günleri diyerek başladığım bu yazının içeriği hakkında hiç bir fikrim olmamasına rağmen kendi gidişatına bıraktığım parmaklarım bunu belirleyecek. Belki bundan sonra buraya yazmam. Belki bu düşüncelerden sıyrılıp bunu sadece kaydedilmiş bir taslak olarak buraya bırakırım.

GÜNCELLEME:

Bu yazımın üstünden tam tamına 4 ay geçti ve yeni paylaşıyorum. İyi hatırlıyorum bu yazıyı yazarken pişmanlık, üzüntü, aşırı duygusallık halindeydim. Şunu öğrendim ki, beklemek sabretmek kısacası zaman her şeyin üstesinden geliyor.

Yazar Hakkında

Seyit Ali DOĞAN

98 yılında Kayseri'de doğdum ve halen Kayseri'de yaşamaktayım. Lise eğitimime Bilgisayar Programcılığı sürdürerek devam ediyorum.

Yorum yap