Kişisel Yazılar

Bunca Zamandır Neden Yaz/a/mıyorum?

Bunca zamandır nerede miyim? Bunca zamandır buradaydım aslında, pekte bir şey yaptım sayılmaz, günlük rutin olarak maillerime bakıp admin panelime girip gelen yorumları onaylıyordum ama yaz/a/mıyordum. O aradaki “/a” ne ayak diye soranda olacaktır, diyorum ya yazamıyorum da yazasım da gelmiyor.

Bunca zamandır staj yeri arıyorum. Bulabildin mi bari eeğğ diyende olacaktır tabikideee bulamadım. Eli ayağıda çektim güzel memleketimin koskoca diye tabi edebileceğim bir Teknopark zımbırtısı var ama içindekiler değişik aga!

Geziyorum, geziyorum şuraya da girip bir sorayım dedim tık tık yapıp içeri turan ordusu misali daldım selamımı verdim derdimi anlattım, eleman üstüme sorayım dedi üstüne bakıyorum bende tabi gömlek falan ^#>1#1 şaka şaka bir üst yetkiliye sordu gelsin mi ne dediyse artık gittim oturdum dinliyorum dedi neyi dinliyorsa diye anlatıyorum anlatıyorum konuşmam bitti dediği aynen şu;

Bizim stajer olarak tercihimiz sadece Üniversite okuyanlar, maalesef seni alamayız şansını başka bir yerde dene. Ulan sen o kadar anlat konuşmaya başlamadan lise diye belirt beni iki saat konuştur ne bekliyorsun bu düzeyde nirvanaya ulaşmamı mı? Velhasıl kelam bulamadım, yirmi yer gezdim bulamadım (dört diyon dokuz diyon topluyon otuz diyon)

Bunca zamandır

Tamam kes kes bunca zamandır bir tek bunu yapmışım demek ki yazasım yokmuş buda burada dursun belki bir ay sonra belki bir gün sonra görüşürüz.

Yazar Hakkında

Seyit Ali DOĞAN

98 yılında Kayseri'de doğdum ve halen Kayseri'de yaşamaktayım. Lise eğitimime Bilgisayar Programcılığı sürdürerek devam ediyorum.

1 Yorum

Yorum yap