Hangi Sosyal Ağları Çok Kullanıyorum? – {MiM}

Lazpotter kardeşime bloga girecek yazı bulamıyorum dedikten sonra yazacak birşey sonunda buldum. Daha önceden hiç mim başlatmadım, gazamız mubarek olsun mu diyeyim, yanlış mı yaptın olum diyeyim bilemedim şimdi. Gel gelelim en çok kullandığım sosyal ağlara;


Kullandığım sosyal ağların başında gelen Instagram genelde bizim ailede yakınları akrabaları takip etmek için kullanılırken bende olay çok farklı, gerekli gereksiz her Instagram blogunu takip etmekle birlikte tanımadığım yaklaşık 200-300 kişiyide takip ediyorum. Günlük ihtiyaç gibi gelen bir uygulama olmaya başladı benim için. Kayseri’de fotoğraf çekinebileceğimiz bir sahil ve şezlong olmasada, tekli kanepeyi rötteşambırım olarak kullanıyorum. Beni Instagram‘dan takip edebilirsiniz. (Bekleyeceğim hep bir umut xzcxcvcx)


Nam-ı diğer 140 karakter. Çok öncelerde kullanırdım takii hesabım heyklenene kadar. Çok pis fake attılar abi. Nasıl bir işsizse eleman 100 takipçili hesabımı heykledi. Ne hayallerim vardı benim kullanacaktım bu zamana kadar fenomen olacaktım, ağlayacağım ağağağ. Beni Twitter‘dan da takip edebilirsiniz. (Çok önemi yok oldum olası en fazla 100 takipçim oldu)

whatsapp
WhatsApp ne alaka olm demeyin hemen. Adamlar öyle bir uygulama yaptı ki sosyal ağ oldu benim için. Şaka bir yana bunu bu mim’e yazma nededin WhatsApp’ın WEB sürümünü kullanmam. Sonuçta web var aga. Her web bir sosyal ağdır benim için. Atıl sıpaydi.

swarm
Dur bu sosyal ağa değinmeden önce şunu diyeyim; bunu arısını çok beğeniyorum olum ben ağzı yüzü nerde belli değil dfgddhf. Random attım.


Son zamanlarda hiç kullanmadığım (dondurdum) fakat öncelerde aşırı derecede kullandığım sosyal ağdır feys dayı. Eğer birgün hesabımı tekrar açarsam beni buradan ekleyin olm çok yalnızım (şaqaok).

Bu ilk MiM’i burada sonlandırıp, hangi sosyal ağları kullandığını merak ettiklerim arasında yer alan Burak GöçKağan Uslu ve son kemençe bükücü Lazpotter‘ın cevaplarını bekliyorum. Sizde birine pas atmayı unutmayın. Klavyenize kuvvet vurun bre.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir