Tanıtıcı İçerik

Kişisel Blog Özgünlüğü Ön Planda Tutmalıdır

Birçok kişisel blog özgünlük yolundan şaşıp bu amacın dışına çıkmamış, hedefini doğru şekilde çizmiş yapıda olmalıdır. Kişisel blog adı altında birçok teknoloji, siyasi içeriklerin bulunduğu birtakım web siteleri vardır. Kişisel Blog amacı ve hedefi doğrultusunda ziyaretçilerine uygun, güzel, özgün içerikler sunmayı amaçlar. Bir kişisel blog yazarında bu amaç doğrultusunda çalışma planı ve prensibi yer alır. Oğuz Veli Yavaş – Kişisel Blog bu amaç doğrultusunda hareket eden blog yazarlarının arasında gelir.

http://oguzveliyavas.com/

Bir blog yazarı kişisel ve gündelik bilgilerini blogunda tutup bu bilgilerle ziyaretçisine içerikleri sunmayı hedefler. Oğuz Veli Yavaş – Kişisel Blog bu bilgilerinin arasında en önemlisi bulunan sosyal medya yönetimi konusunda ziyaretçilerine sosyal medya’nın önemini, kullanım amaçlarını ve nasıl kullanılacağına dair bilgileri bulunduruyor. Oğuz Veli Yavaş – Kişisel Blog içerik bakımından zengin, arayüz olarak ise kullanıcı dostu bir temaya sahiptir.

Bir kişisel blog özgünlük şartıyla birlikte yazarın imla, telaffuz ve bunun gibi birtakım kelime bilgilerini ziyaretçilerine en iyi şekilde sunmayı öngörür. Kişisel blog yazarları arasında dayanışma en çok öngörülen konulardan birisidir. Bir kişisel blog yazarı, kardeş site olarak tabir edebileceğimiz diğer kişisel blog yazarları ile hoşgörü içerisinde karşılıklı dayanışma ile sırt sırta verir.

Herkes kişisel blog sahibi olabilir ama herkes kişisel blog yazamaz.

Yazar Hakkında

Seyit Ali DOĞAN

98 yılında Kayseri'de doğdum ve halen Kayseri'de yaşamaktayım. Lise eğitimime Bilgisayar Programcılığı sürdürerek devam ediyorum.

1 Yorum

Yorum yap