Film/Dizi

MR.Robot Dizisinin Gidişatı Neden Böyle?

Dizinin ilk bölümü o kadar heyecan verici gelmiştiki izleyicilere, ikinci bölüm sabırsızlıkla bekleniyordu, MR.Robot’un ilk bölümü oldukça iyiydi, heyecan, kodlar v.s. İkinci bölümün çıkmasıyla birlikte dizi yavaşladığını çok belli etti, az çok olumsuz yorumlar gelmeye başladı dizi hakkında. MR.Robot’un Genel istatistiklere bakacak olursak ilk günkü heyecan ve izlenme oranı yok diyebilirim. Fight club tadı bırakacak gibi gözüküyor bu gidişatla.

Bakalım şimdilik böyle bir izlenim bıraktı fakat ileriki MR.Robot bölümlerine umarım gidişattan şaşmazlar.

Yazar Hakkında

Seyit Ali DOĞAN

98 yılında Kayseri’de doğdum ve halen Kayseri’de yaşamaktayım. Lise eğitimime Bilgisayar Programcılığı sürdürerek devam ediyorum.

6 Yorum

  • Bence iyi olan sadece ilk bölümü değildi. 6. Bölüme kadar olan her bölüm gayet keyifli ve seyir kalitesi yüksek bölümlerdi. Fakat ne hikmetse 7. bölümle birlikte o heyecanı tüketmeye başladılar. Bunun da nedeni bizlerin hoşuna giden Hacking temasından uzaklaşması oldu sanırım.

    • İlk bölümden sonra heyecan kalmadı bence, en azından bende öyle bir izlenim bıraktı. Dediğiniz gibi belkide Hack temasından uzaklaşması benim üzerimde ufak bir olumsuz etki bırakmış olabilir.

Yorum yap