Kişisel Yazılar

Özlemekten Koca Bi’Şehri Kaldırasım Var!

Ha ne oldu? Özledim, burası kişisel blog anlıyorum, bundan sonra böyle, yazmamaktan daha iyidir. Konuşmam, yazmam, anlatmam gerekiyordu, hay be… özledim. N’aparsın, psikolojik olarak çöküşe geçtim. Çok bi’zaman geçmedi sadece 8 saat. Alışkın değil bu bünye bilader, günün 12 saatinden fazlasını onunla konuşarak geçirmekten alışkın değil. Tam bir fiyasko! Geçenlerde duygularınızın üzerine gidin diyen adam, her duyguyu yaşıyor sanki.

Vazgeçmek yok! Bekleme moduna aldım kendimi, bekliyorum, bekliyorum bekliyorum… Selçuk Balcı eşlik ediyor tabi bu arada, o’da olmasa n’apacağım hiç bir fikrim yok.

Bir yandan iyi oldu aslında. Öğle namazı mı okunur okunmaz kıldım. Sanki diyorum, sanki hakettim. Dur bi’ neyi hakediyorsun olum?¿ Mantıksal devrelerde yanmış benim. Tamam be kızma hemen. 8 saat’te ne yaptım ben?

Sabahın 7’sinde çıkıp müdavimi olduğum okul yoluna ilerledim. Ders yok, klasik müdür konuşmaları, yeni 9.sınıfların, sınıf öğrenme haberleri, velilerinden bizim çektiğimiz standart –müdür odası nerede?, 9-0 sınıfı nerede? Yok saçmalama o aklına geleni sormadılar.

Bir umut gelmiştir düşüncesiyle hızlı adımlarla eve başlayan yolculuk. Öğlen suları -beyin #24#£4 asfalt yoldan yüze doğru vuran sıcaklık.

Sonuç? Sonuç yok, hala beklemedeyim.

Vazgeçmek yok…

Yazar Hakkında

Seyit Ali DOĞAN

98 yılında Kayseri’de doğdum ve halen Kayseri’de yaşamaktayım. Lise eğitimime Bilgisayar Programcılığı sürdürerek devam ediyorum.

4 Yorum

Yorum yap