Kişisel Yazılar

Sık Kullandığım Programlar {MiM}

Şuan yakışıklılık uykumdan yeni uyanırken Alikopter‘ın yeni bir mimde beni bizziklediğini farkederek bu yazıyı yazıyor ve kendisine gelecek mimlerde görüşmeyi beklediğimi iletiyorum. Biraz resmi oldu ama uykuluyum sonuçta, kafama refresh attım.

Google Chrome (Nam-ı Diğer ÇORUM)

chrome

Dur bir dakika kırom denmez abi bu tarayıcıya. Adamlar resmen Çorum şehrinin ismini koymuş. Hakkınızı helal edin ama genelde bu tarayıcıyı kaynak görüntülemek için kullanıyorum (Kıs kıs güldüm).

Skype

skype

Kendisiyle mobil platformdada içli dışlıyız. Genelde blog yazarları, forumlardaki bazı elemanlarla konuşmak için kullandığım ama şu bir gerçek ki görüntülü konuşmasını hiç kullanmadığım bir uygulamadır kendisi. Çok az daha portatif olabilir ama şuan içinde idare ediyüz.

Internet Download Manager

IDM_title

İşte bu, bu programa hiçbirini değişmem. Günün kurtarıcısı internetin limitini kendi çapında optimize eden arkadaşımdır. Çok seviyorum seni IDM, hastayım sana. Dolar arttı şu lisans ücretini tekrar bir gözden geçirsinler senin.

FileZilla

FileZilla_logo

Belkide biz websitesi sahiplerinin en çok zaman geçirdiği internet bükücü dosya aktarım uygulaması. Website Superman’i. Webmaster’ın sopası. We Love FileZilla!

Adobe Serisi (PS, AI, FW)

adobe

Benim en içli dışlı olduğum zaman öldürmek ve grafik konusunda kendimi geliştirebildiğim ailedir Adobe. Flash playeri katmak istemezdim ama son günlerde Youtube’da çok çöküyorsun be kardeşim. Photoshop’unun fırçasına zeval gelmesin inşallah.

Bu MiM’ide burada bitirip mimleyecek biri kalmadığından aramıza yeni katılmış olan Yavuz Selim Kısmetli kardeşimden cevaplamasını bekliyorum.

Yazar Hakkında

Seyit Ali DOĞAN

98 yılında Kayseri’de doğdum ve halen Kayseri’de yaşamaktayım. Lise eğitimime Bilgisayar Programcılığı sürdürerek devam ediyorum.

Yorum yap