İnternet

Türk Telekom Sende Bizimi Koparıyorsun Anlamıyorum ki

Yeah beybi, tam olarak tahsis edilen 25 megabit internet. Ultra surf ultra hız, kullanabildiğin 8 mbit (down: 120kbPs) doktorumsu konuşma tarzım ve birazda farkettirmeden olan isyanım.

24 ay taahhüt, 25 megabit vaadediyorlar, vermiyorlar… Aşkm olmz sdce dkn ltfn. Cidden asabileştiğimi hissediyorum, koy g*te gitsin hesabı. Bu zamana kadar hangi yazım kabaydı ki , kibarıma gel gel. (Eypio – Nefesi Al)

Daldır batır internet koptu teee… loadingindicator-512

Sen ver 76.75 krş internetin olsun adil kullanımı aştıktan sonra 3 megabit, şaka şaka 3 megabit değil, 0.50 kbPs. Devir taş devri, devir fiberin kutuya kadar gelip, dairelere bakır kablolarla dağılma devri, devir devirip… devri. HiperNET, fiber internet, kullanabildiğin 25-15/2+0,1#()=%& megabit.

Türk Telekom, yenilenmiş logo, bünyesine aldığı kurumlar, topluma hizmet, bangır bangır müzikler ve Ronaldo tey teyy. Vurdu ve gooll, al kırdın kırdın modemi kırdın.

Ararsın Türk Telekomu, tuşlarsın hizmet numaranı, kabul etmez, TC numaranı tuşlarsın senin tuşladığın hizmet numarasını sana söyler. thug-life-cool-glasses-png

The Best of ISS, yaşattıkların, yaşatacakların, kotan, hızın ve kesintilerin için teşekkürler Türk Telekom, dur dur TTNET.

Yazar Hakkında

Seyit Ali DOĞAN

98 yılında Kayseri’de doğdum ve halen Kayseri’de yaşamaktayım. Lise eğitimime Bilgisayar Programcılığı sürdürerek devam ediyorum.

10 Yorum

Yorum yap