SEO

Türkiye’nin Yükselen SEO Uzmanı: Webtures

Adını görünce vay be kardeşim diyebilirsiniz veya bana öyle geldi hani hafif paranoyağım ya. Önde gelen büyük firmalarla çalışan Webtures‘den biraz bahsedelim sizlere.

Webtures Nedir?

Webtures, Seo, Sem, Sosyal Medya, E-Ticaret Hizmetleri, İtibar Yönetimi, İnternet Reklamcılığı, Web Danışmanlığı, gibi hizmetleri bünyesinde bulunduran İstanbul merkezli Kurumsal bir firmadır.

Webtures Referansları

Hani yazıya başlamadan öncede demiştim ya Önde gelen büyük firmalarla çalışan diye ha işte oraya geldik. Webtures, Teknosa, Akşam, Tchibo gibi firmalara çok önemli SEO, SEM gibi danışmanlıklarda ve çalışmalarda bulunmuştur.

Webtures Başarıları

Geçenlerde Webtures’in sosyal medya kanallarında dolaşırken gördüm Tchibo gibi bir firmaya o kadar önemli bir çalışmada bulunmuşki istatistikler bile açıkçası bende ”abi şimdi ben olacaktımki tchibonun yerinde” gibi bir izlenim uyandırdı 🙂

Yazar Hakkında

Seyit Ali DOĞAN

98 yılında Kayseri'de doğdum ve halen Kayseri'de yaşamaktayım. Lise eğitimime Bilgisayar Programcılığı sürdürerek devam ediyorum.

4 Yorum

  • Dediğiniz gibi Webtures çok ileri gelen bir Türk firması, blogunuzu takip ediyorum, güzel ve eğlenceli bir yazı olmuş 🙂

  • Webtures hakkında kısa bir tanıtım yazısı olmuş. Firma hakkında daha detaylı bilgiler vermenizi beklerdim. Mesela referansları ile yaptığı çalışmalarda ne gibi başarılar elde edilmiş? Hizmet verilen firma sosyal medyada ya da web üzerinde ne gibi gelişmeler göstermiş?

Yorum yap